Hizmetlerimiz
Gayrimenkul Araştırma


Kişiye en iyi hizmeti verebilmek için hangi bölgede istediğini ne kadar bütçesinin olduğunu ve nasıl bir yapı hayal ettiğini netleştirdikten sonra bu sorulara yanıt olabilecek yerleri bulup hizmetine sunmaktayız.

Mimari Proje


İnşa edilecek yapının tüm planları, dış cephe görünüşü, yapı kitlelerinin birbirlerine oranları, iç mekânların ayrım ve düzenleri, yapının tüm detaylarını mimarlarımız tarafından projelendirmekteyiz.

Statik Proje


Yapının betonarme, yığma ya da çelik olma durumuna göre binanın taşıyıcı sistemlerinin ne şekilde yapılacağını gösteren, bodrum kat da dahil olmak üzere tüm kat ve çatı planları, iskele sistemi ile bunların kesitleri ve detaylarını içeren planlama ve hesap işlemlerini inşaat mühendislerimiz tarafından projelendirmekteyiz.

Elektrik Projesi


Uygun olarak ölçekleri yapının büyüklüğüne ve özelliğine göre belirlenen kuvvetli ve zayıf akıma ilişkin her türlü bağlantısını, enerji girişlerini, hesaplarını, tablolarını elektrik mühendislerimiz tarafından projelendirmekteyiz. 

Mekanik Proje


Yapı işlerine giren soğutma ya da ısıtma, binanı havalandırması, pis su tahliyesi, sıcak su tesisatı ve yangın söndürme işlemlerini makine mühendislerimiz tarafından projelendirmekteyiz.

Havuz Projesi


Yüzme ve süs havuzlarının mimari projesi, statik projesi, elektrik projesi ve mekanik projesini sizlerin tercihleri doğrultusunda ekip arkadaşlarımızla projelendirmekteyiz.

Peyzaj Projesi


Çevrenin düzeni ve kalitesini en iyi seviyeye getirmek için, doğanın güzelliklerini dekore ederek daha güzel bir görünüm ve doğal alana katkı sağlayarak sizlerin hayal ettiği tasarımı peyzaj mimarlarımız tarafından projelendirmekteyiz.

Taahhüt


Mülkiyeti başkalarına ait olacak bir yapının yapılmasını taahhüt ederek gerçek ve tüzel kişiler adına inşaat yapım faaliyetlerini üstlenmekteyiz. Feyzioğulları olarak yapıların mimari taahhüt, statik taahhüt, elektrik taahhüt, mekanik taahhüt, havuz taahhüt ve peyzaj taahhüdünü yapmaktayız.

Dekorasyon - Tadilat


İnşa ettiğimiz yapıların veya önceden inşa edilmiş yapıların kişinin isteği doğrultusunda iç ve dış mekânlarına birbirinden farklı dekorasyonlarımızla estetik kazandırmaktayız.

Yapıların kullanım ömrünü tamamlamış ya da tamamlamaya yakın yapı ürünlerine tadilat yapmaktayız.