Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Feyzioğulları olarak, "yenilikçi ve kişiye özel tasarım" anlayışıyla birlikte "insanın en önemli kaynak ve değer olduğu" ilkesinden yola çıkarak oluşturduğumuz profesyonel ekiplerimizle koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak üzere yönetim hedeflerimizi belirliyoruz. Bu yaklaşım, kurum kültürümüzün temelini oluşturuyor. Yapıları ihtiyaca en uygun şekilde planlayarak, doğru ürünleri belirleyerek ve saha çalışmalarını doğru şekilde gerçekleştirerek birçok yatırımcının; uzun ömürlü, kaliteli ve ihtiyacını karşılayan yapılara sahip olmasını temel görevimiz olarak görüyoruz.

TARİHÇE

1975 yılında memleketi Elazığ'dan ayrılıp İstanbul'a gelen Feyzi Akyiğit, çeşitli ticaretlerde bulunmuştur. 1992 yılında ortaklarıyla birlikte ilk inşaatını tamamlamış ve bundan sonraki süreçte ortaklarıyla yaptığı ticaretlerin yanı sıra inşaat sektörüne de atılım yapmıştır. Feyzi Akyiğit'in grup şirketlerinden ayrılan büyük oğlu Enes Akyiğit, yıllardır edindiği tecrübeleri hayalleri doğrultusunda ileriye daha rahat taşımak amacıyla Feyzioğulları şirketini kurmuştur.

MİSYONUMUZ

Feyzioğulları, yurt içinde ve yurt dışında hayata geçireceği projeleri ile güvenilir, sürdürülebilir ve erişilebilir yaşam tarzını benimseyerek global standartlarda hizmet sunan mühendislik ve inşaat firmaları arasında dünya çapında bir marka olmayı amaçlıyor. Bu amacımızı gerçekleştirmek için yüksek kaliteli malzeme ve teknolojik yenilikleri bir araya getiriyoruz. Ekip olarak, her aşamada titizlikle çalışarak en iyi sonuçları elde etmek için çaba gösteriyoruz. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, ihtiyaçları anlamak ve beklentileri aşmak için sürekli çaba sarf ediyoruz. Değişen dünya koşullarına uyum sağlayarak, daima ileriye dönük çözümler sunmayı sürdürüyoruz. Feyzioğulları olarak, toplumlar için katkı sağlayan projeler tasarlayarak geleceği inşa etmeye devam edeceğiz.

VİZYONUMUZ

Toplumun ve gayrimenkul sektörünün ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz ederek, güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli inşaat projeleri tasarlamayı amaçlıyoruz. Müşterilerimizle birlikte belirlediğimiz iş programına sadık kalarak projelerimizi inşa edip tamamlamayı hedefliyoruz. Tüm bu süreçleri yürütürken kurum vizyonumuz doğrultusunda müşteri memnuniyetini odak noktamız yaparak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, sürdürülebilirlik ilkelerine uygun çevre dostu çözümleri projelerimize entegre ederek geleceğin ihtiyaçlarına da cevap veriyoruz. Teknolojinin ve sektöründeki gelişmelerin takibini yaparak projelerimizi güncel tutmaya özen gösteriyoruz. Yerel ve uluslararası standartlara uygun olarak çalışmalarımızı sürdürüp, inşaat sektöründe öncü bir konumda yer almayı amaçlıyoruz. Bütün bu hedeflerimize ulaşırken çalışanlarımızın gelişimini ve mutluluğunu da önemsiyoruz, çünkü başarımızın temelinde insan kaynağının değeri yatmaktadır.

BAŞKANIN MESAJI

Feyzioğulları olarak, bireysel yaşam alanlarını kişisel konfor ve günlük ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tasarlamak ve inşa etmek için mühendislik alanındaki en gelişmiş teknolojileri kullanmaktayız. Her proje, müşterilerimizin beklentilerini ve hayallerini karşılamak üzere özelleştirilmiş benzersiz bir yaklaşımla ele alınır.

Amacımız, sadece yapı inşa etmekten öte, insanların yaşam kalitesini artıran, estetik ve fonksiyonelliği bir araya getiren mekanlar tasarlamaktır. Her ayrıntının titizlikle düşünüldüğü tasarımlarımız, iç ve dış mekanlarda kişiye özel bir deneyim sunmayı hedefler.

Müstakil yapılarımız, sadece beton ve çelikten değil, aynı zamanda hayallerden ve tutkulardan oluşur. İnşa ettiğimiz her yapı, bir yaşam tarzını yansıtan özel bir kimliğe sahiptir. Yenilikçi çözümler ve teknolojileri kullanarak, insanların modern yaşamın gereksinimlerine cevap verebilecekleri, rahat ve akıllı yaşam alanları oluşturuyoruz.

Feyzioğulları olarak, geleceğe yönelik vizyonumuzla her proje için en iyisini sunmaya kararlıyız. Her yapı, sadece taşıdığı değerle değil, aynı zamanda insanların yaşamlarını olumlu şekilde etkileme amacıyla var olur. Bu sayede, mühendisliği doğa sevgisiyle birleştirerek daha yaşanabilir bir dünya inşa etmeye katkı sağlamaktayız.

Enes Akyiğit

Yönetim Kurulu Başkanı